✅ PRZEGRANA W OSTATNIEJ KOLEJCE RUNDY JESIENNEJ ⚽
Niestety kończymy rundę jesienną porażką w Raszynie. Po raz kolejny przystępując do meczu w bardzo okrojonym składzie. Tym razem zabrakło Krzysztofa Pustoły, Jacka Kopcińskiego, Dominika Witkowskiego, Macieja Smolińskiego i Damiana Grędzińskiego. Pierwsza połowa meczu wyrównana. Obejmujemy prowadzenie po golu 17-letniego Szymona Morawskiego, który trafia do bramki z 5 metrów. Mamy jeszcze dwie klarowne sytuacje do zdobycia gola. Pierwsza z nich to strzał Marcina Bartosiewicza z 20 metrów tuż obok słupka. Kolejna to zablokowany strzał Bartosiewicza na 6 metrze. W 44 minucie gospodarze doprowadzają do remisu. Minutę później tracimy gola na 1:2 i niestety do szatni schodzimy przegrywając.
Druga połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu. Masa błędów indywidualnych skutkuje utratą kolejnych trzech goli i kolejna wysoka porażka staje się faktem.
⚪?? KS RASZYN 5:1 MKS PRZASNYSZ ⚪?
? Skład: Przychodzki, Kmiecik, Pepłowski, Borowiec, Osiecki, Prusik, Michalak, Słowik, Gumowski, Kamiński, Morawski
✅️ Ponadto zagrali: Kowalczyk, Antoniewicz
______________________________________________
Sponsorzy i partnerzy: Miasto Przasnysz | Ekoinstal | Rembud | Piekarnia Cukiernia Klementynka Przasnysz | Bank Spółdzielczy w Przasnysz | OSiR Przasnysz | Ara sp.j. Hurtownia materiałów budowlanych i instalacyjnych | Mlekoma Przasnysz | Nadleśnictwo Przasnysz | Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” | WALDI Przasnysz
Ciechanowsko – Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej/ Delegatura MZPN | Mazowiecki Związek Piłki Nożnej | Polskie Ligi | Piłka na Mazowszu | Sierpecka Piłka | Przasnysz EPrzasnysz | InfoPrzasnysz | Tygodnik Przasnyski | Kurier Przasnyski | KEEZA | forBET